Firma OMC Ltd (Overseas Marketing Corporation) powstała w Wielkiej Brytanii w 1967r. z inicjatywy brytyjskiego Ministerstwa Handlu i Przemysłu oraz Brytyjskiej Rady Eksportu. Jej działalność polegała na wspieraniu eksportu brytyjskiego do krajów Europy środkowo-wschodniej.

Od 1992 r. firma OMC ENVAG Sp. z o.o. jest kontynuatorem działalności OMC Ltd. w Polsce. OMC ENVAG Sp. z o.o. jako polska firma zajmuje się sprzedażą, projektowaniem, doborem, montażem oraz uruchamianiem urządzeń kontrolno-pomiarowych i technologicznych, mających zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.
Główne profile działalności firmy to:

  • Analizatory i systemy analityczne – do pomiarów parametrów fizyko-chemicznych, dla kontroli procesów technologicznych (analizatory gazów) i w ochronie środowiska (monitoring emisji) w wielu branżach, takich jak: przemysł energetyczny, chemiczny, petrochemiczny, hutniczy, cementowy, papierniczy, tytoniowy, farmaceutyczny, spożywczy oraz dla służb ochrony środowiska.
  • Sprzęt laboratoryjny i przenośny – do analizy wody, ścieków, osadów, gleby, wody kotłowej, wód ultra czystych, gruntowych, żywności, napojów i innych.
  • Urządzenia technologiczne dla gospodarki wodno-ściekowej – dla procesów dozowania, dezynfekcji, filtracji cieczy przemysłowych, czyszczenia osadników itp.
  • Sprzęt bhp – do ochrony osobistej na stanowisku pracy oraz do ratownictwa chemicznego i przemysłowego.
  • Wykonywanie pomiarów – emisji zanieczyszczeń (pył i gaz) powstałych w wyniku różnych procesów technologicznych jak: spalanie, malowanie, itp.
  • Serwis techniczny – zapewniający instalację, uruchomienie, szkolenie, odbiór systemów, skuteczny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Techniczna i finansowa wiarygodność naszej firmy oraz rzetelność w realizacji kontraktów i obsłudze serwisowej spowodowały, że zostaliśmy wyłonieni jako zwycięzcy w wielu przetargach organizowanych przez poszczególne zakłady przemysłowe oraz Bank Światowy, European Committee For Standarization PHARE, Ministerstwo Ochrony Środowiska i Urzędy Miast.

Firma OMC ENVAG aktywnie zajmuje się dystrybucją produktów kilkunastu zagranicznych producentów i była wielokrotnie nagradzana przez te firmy za osiągnięcia handlowe i techniczne.

Wśród firm, które dostarczają nam sprzęt znajdują się najwięksi producenci w swoich dziedzinach.

OMC ENVAG zatrudnia około 60 osób. Nasi handlowcy są wysokiej klasy specjalistami posiadającymi wykształcenie z zakresu chemii, inżynierii chemicznej, inżynierii środowiska, inżynierii procesowej oraz elektroniki.

Nasza firma ma swe własne biuro położone blisko centrum miasta.

Posiadamy także oddział w Katowicach.

Kamery termowizyjne

Telefon

(22) 858-78-78

Zadaj nam pytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną na podane w tym celu dane kontaktowe a w szczególności adres email i nr telefonu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest OMC Envag Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.